Блог

7 правил успішної співбесіди молодого юриста

Всі ми знаємо про те, наскільки важко молодому спеціалісту влаштуватись на роботу в хорошу компанію, компанію, де його оцінять та дадуть змогу розвиватись.
Безумовно, у кожного з нас є свої сильні та слабкі сторони, але я глибоко переконана, що кожен молодий юрист досягне ще більш приголомшливого успіху, якщо візьме до уваги наступні рекомендації:

- Приходити слід вчасно. Не раніше, не пізніше, а вчасно. Той, хто цінує час інших - безумовно, буде і сам гідно оцінений. 

- Краще не перебільшувати. Не варто, наприклад, акцентувати увагу на знаннях кримінального процесуального законодавства, якщо є відчуття недостатнього володіння матеріалом. Краще звернути увагу на уміння швидко вчитись та цілеспрямовано працювати над результатами. 

- Докази повинні належними... А досвід - практичним. Не варто сподіватись, що роботодавець оцінить грамоти зі шкільної олімпіади з права. Безумовно, сам по собі факт існування таких документів є позитивним, але краще звернути увагу на практичний досвід. Нехай він буде мінімальним, нехай це буде практика в університеті, але найменше практичне вміння більше порадує потенційного роботодавця. 

- Лаконічність - це плюс. Чудово спрацьовує принцип «презентації в ліфті» - спробувати надати максимум потрібної інформації про себе за 5 хвилин. Звичайно, це не просто, але тренування - запорука перемоги.

- Відсутність ресурсів - не аргумент. В час бурхливого розвитку інтернету, говорити про неможливість вивчення професійної літератури у зв'язку з її вартістю - моветон. Як показує практика, зараз існує безліч альтернатив для майже безкоштовного навчання. Головне - бажання 🧐

- Думати, як роботодавець. Перед співбесідою варто поставити себе на місце роботодавця, зрозуміти його потреби. Звичайно, йде мова про розумні речі. Якщо роботодавець хоче too much, але пропонує мінімум або не не може чітко окреслити перспективи майбутньої кар'єри - це теж маленький сигнал вже для самого претендента. 

- Попередній моніторинг діяльності роботодавця - явний плюс. Потенційний роботодавець однозначно буде приємно здивований, якщо претендент продемонструє знання сфери практики та філософії компанії. 

.В наступній статті я обов'язково напишу про ознаки роботодавців, з якими краще не мати справи. 
Всім добра та море натхнення)