+38 068 456 53 58

+38 068 456 53 58

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Правила та умовиШкола молодого юриста надає доступ до навчальних онлайн-курсів, який учасник отримає після оплати. Наповнення курсу відбувається безпосередньо під час навчання на курсі. Доступ до матеріалів зберігається за учасником протягом навчання. Тривалість навчання залежить від наповнення курсу та не займає більше, ніж три місяці.

 • Що ми робимо з вашою персональною інформацією?

  Адреса вашої електронної пошти, номер телефону та ваше ім'я ми використовуємо в наступних цілях: для надання вам інформаційних продуктів і послуг, проведення опитувань з метою визначення інформації, яка вам потрібна; для обробки ваших запитів в службу підтримки клієнтів; для розсилки новин та рекламної інформації про продукти, послуги, спеціальні пропозиції, продукти та послуги обраних партнерів в межах, дозволених чинним законодавством, або відповідно до ваших побажань для розсилки службових повідомлень.

 • Згода з розсилкою

  Для інформування вас про можливі знижки, бонуси, відкриті актуальні курси ми просимо залити вас свої контактні дані, а саме: телефон, email та ім'я. Залишаючи свої контактні дані ви даєте згоду: на використання для подальшого спілкування та співпраці з вами, інформування вас про нові заходи та відкриті курси, інформування щодо відкриття нових проектів, організовані нами самостійно або у співпраці з іншими компаніями.

 • Відмова від підписки

  Якщо ви більше не хочете отримувати від нас повідомлення, перейдіть за посиланням, яка зазначено у будь-якому нашому листі.

 • Правила повернення коштів

  Школа молодого юриста не повертає кошти після повної оплати або оплати частинами будь-якого курсу на сайті навчального курсу.

 • Контактна інформація

  Київ, УкраїнаТелефон: +38 (067) 109 42 15moc.reywal-gnuoy%40ofni