+38 068 456 53 58

+38 068 456 53 58

ВИКЛАДАЧІ

Illustration

Тетяна Лежух

Адвокат та засновниця "Школа молодого юриста" та ЮК "Лежух та партнери"

Розпочала кар'єру юриста у віці 18 років, навчаючись на денному відділенні університету. У 23 роки - отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю (на момент отримання свідоцтва була однією із наймолодших адвокатів в Україні).

  Автор численних публікацій, експерт телевізійних проектів, постійний експерт журналу "Жінка".

  Викладач Вищої школи адвокатури.

  25 місце в списку найвпливовіших жінок України.

  «Адвокат року-2019» у сфері нерухомості.

Досвід роботи: 16 років, з них 11 років - адвокатської практики. Наразі Тетяна закінчує підготовку дисертаційного дослідження на тему: "Доказування у справах по захисту честі, гідності та ділової репутації".

Illustration

Анастасія Зотова

  Досвід роботи:Понад 12 років юридичного супроводу бізнесу в сфері АГРО● 12 років судової практики● 6 років індивідуальної адвокатської діяльності● Врегульовано в досудовому порядку понад 100 спорів в сфері земельних та корпоративних відносин● Захищено 6 підприємств від рейдерських атак з загальним земельним банком 40 000 га● Збільшено земельний банк клієнтів на 15 000 га● Успішний досвід представництва та захисту інтересів клієнтів за кордоном (Чеська Республіка, Грузія, Німеччина)

  Breifcase Job Work suitcase businessCreated with Sketch.

  Профіль викладання:● Юридичний супровід аграрного бізнесу: ефективні форми роботи, завдання юриста, практичні рекомендації● Джерела ризиків для бізнесу в сфері АГРО та роль юриста в їх усуненні. Ефективні рекомендації● Досудове вирішення спорів в сфері корпоративних та земельних відносин● Організація договірної роботи на підприємстві в сфері АГРО

  Життєве кредо:"Поки людина не здається, вона сильніша своєї долі"

Illustration

Ян Білоголовий

  Досвід роботи:● 11 років судової практики.Викладач у Вищій школі адвокатури НААУ.● Член комітету земельного, аграрного та довкілевого права НААУ.

  Breifcase Job Work suitcase businessCreated with Sketch.

  Профіль викладання:● Визначення підсудності справ у земельних спорах.● Укладання договорів оренди землі сільськогосподарського призначення: теорія та практика.● Земельні спори за участю органів державної влади. Аналіз судової практики. Новели та спірні моменти.Земельні спори за участю органів прокуратури.

  Життєве кредо:
  "Якщо ти сів у цей болід, він не повинен більше зупинятись, а ти маєш бути завжди чемпіоном!"

Illustration

Катерина Закірова

  Досвід роботи:● Розпочала кар'єру на 3 курсі університету, а у 24 роки очолила юридичну службу промислового підприємства чисельністю 3500 осіб.● 12 років судової практики.● 10 років роботи з юридичного супроводу бізнесу.● 6 років індивідуальної адвокатської діяльності.

  Breifcase Job Work suitcase businessCreated with Sketch.

  Профіль викладання:● Претензійно-договірна діяльність.● Господарські спори.● Трудові відносини.● Представництво учасників публічних закупівель.● Податкові спори.

  Життєве кредо:
  "Шлях у тисячу лі починається з першого кроку" Лао-Цзи

Illustration

Руслан Кириленко

  Досвід роботи:● 4 роки працював на посаді слідчого, де займався злочинами різної складності.● 11 років індивідуальної адвокатської практики у галузі кримінального права.

  Breifcase Job Work suitcase businessCreated with Sketch.

  Профіль викладання:● Захист у ході досудового розслідування під час обшуків, затримань, допитів, вручення повідомлення про підозру.● Оскарження під час підготовчого судового засідання незаконних рішень, дій чи бездіяльності прокурорів та слідчих.● Визнання доказів недопустимими у ході судового розгляду.

  Життєве кредо:
  "Все, чого немає в тобі, мають принести інші люди".